Aktuality

25. 11. 2020 Kam jít na školu?

V tomto čase je většina studentů postavena před problém, jakou školu si vybrat. Naše agentura nabízí pomoc pro ty, kteří si nejsou jistí svojí volbou a potřebují více informací. Prostřednictvím profesního poradenství se mladí lidé o sobě dozvědí, nejen jaké mají dispozice, ale také jakým způsobem se budou nejlépe učit, v čem by se měli zdokonalit, aby mohli co nejlépe využít své schopnosti v profesní praxi.

Pokud byste se rozhodli, využít profesní poradenství, pak je nutné počítat se čtyřmi hodinami nutnými pro vypracování testů. Do týdne proběhne konzultace, při které je možné prodiskutovat problematické otázky. Současně obdržíte písemnou zprávu – Profesní profil, který si odnesete domů.

Jelikož se časy mění a studují i dospělí, poradenství není věkem omezené. Konzultace ohledně pracovního uplatnění se mohou týkat nejen studia, ale i změny pracovní pozice apod.

V případě zájmu, nás telefonicky kontaktujte na tel. 608 265 551 - Mgr. Vašátková

Irena

16. 4. 2021 Nejaktuálnější pracovní pozice

- servisní technik - elektro - Náchod

- prac. oddělení controllingu - Náchod

- strategický/á nákupčí - Náchod

- senior IT správce - Náchodsko

- finanční ředitel/ka - Náchodsko

- manažer/ka strategického nákupu - Náchodsko

- seřizovač CNC strojů - Náchod

-…

25. 11. 2020 Kam jít na školu?

V tomto čase je většina studentů postavena před problém, jakou školu si vybrat. Naše agentura nabízí pomoc pro ty, kteří si nejsou jistí svojí volbou a potřebují více informací. Prostřednictvím profesního poradenství se mladí lidé o sobě dozvědí, nejen jaké mají…

24. 5. 2018 GDPR

Od 25.5.2018 pracujeme v souladu s GDPR

6. 11. 2020 Jak pomoci s home office

Nastala zásadní změna v pracovních podmínkách. Větší množství lidí si nyní vyzkouší home office. S tím jsou spojené otázky: Jak práci z domu zvládnu? Vyhovuje mi to nebo ne? Pokud mi to nevyhovuje, co můžu udělat jinak? Jaký způsob komunikace, zadávání…